KONST / Litografier / Färglitografi 9772475

nr 977 2475

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Färglitografi, Kurt Ullberger (1919-2008), 14/45, signerad, -86, motivet: 42x22

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 augusti 2015
kl 18:05:51

31/8 07:57:36 1      100 kr
31/8 17:56:50 2      Vinnande bud

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger